Jsme tu pro Vás

Telefon: +420 222 780 117

Servis

Na veškeré prodávané produkty Master zajišťujeme jak záruční tak pozáruční servis.

Máme vlastní sklad náhradních dílů. Vlastní tým servisních techniků. Jako první jsme začaly nabízet 3letou záruku na produkty MASTER. Jelikož produktům věříme a máme s nimi dlouholeté zkušenosti. Jako jedni z mála, nerozlišujeme délku záruky pro firmy a koncové uživatele.

Pozáruční servis:

Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 111 505 (Po-Pá 8-17h) pokud není váš produkt od značky Master jestli ho opravujeme, předejdete případné zbytečné cestě. Po dohodě doručte váš produkt na adresu sběrného místa Topidel master : PROFI-ELEKTRO, Ocelářská 891/16, Praha 9, 190 00 (prodejna se nachází v areálu auto KELLY) nebo jej přineste osobně v pracovní době (Po-Pá 8-17) na naši prodejnu. Při ceně opravy do 30% ceny produktu automaticky opravujeme. Při vyšších servisních nákladech Vás telefonicky kontaktujeme a Vy se rozhodnete, jestli produkt chcete opravit. Cena posouzení nákladů opravy je 400 KČ bez DPH - pokud se produkt neopravuje. Od vyrozumění, máte 3 týdny na vyzvednutí produktu na naši prodejně. Po té účtujeme skladovné ve výši 25 Kč bez DPH za každý započatý den.

Záruční servis

1. Přestal Vám fungovat produkt Master zakoupený u nás v záruční době? (na faktuře, která slouží zároveň jako záruční list, naleznete datum prodeje)
2. Zašlete váš produkt na naší adresu sběrného místa topidel Master : PROFI-ELEKTRO, Ocelářská 891/16, Praha 9, 190 00 (prodejna se nachází v areálu auto KELLY) nebo jej přineste osobně v pracovní době na naši prodejnu(Po-Pá , 8-17h). Ke zboží vždy přiložte kopii faktury a telefonní kontakt na Vás neposílejte topidla na opravu bez kontaktních údajů!!! Nemůžeme pak zjistit komu dané topidlo patří. Záruční doby produktů: Produkty MASTER - 3 roky.